BYT Č. 64

Mezonetový byt 4+kk/T/G

171,8 m²
Praha 6 - Dejvice, ul. Wuchterlova
ID nemovitosti WU64
Vlastnictví osobní
Dispozice 4+kk
Celková plocha 171,8 m²
Podlahová plocha [?] 154,1 m²
Cena 15 972 000 Kč
Akční cena 14 972 000 Kč
Podlaží 7
Výtah ano
Balkón/Terasa/Lodžie - / 14,7 m² / -
Sklepní kóje 3 m²
Typ budovy cihla
Stav budovy po rekonstrukci
Stav jednotky po rekonstrukci

Mezonetový byt 4+kk s terasou, garážovým stáním a možností dokoupení garáže v Praze 6 - Dejvicích. Nachází se v 6. a 7. podlaží rezidenčního domu s výtahem po rozsáhlé rekonstrukci.

Luxusní mezonetový byt po rekonstrukci s celkovou plochou 171,8 m2 s orientací na jih:

- AKČNÍ CENA vč. 21% DPH

- terasa 14,7 m2

- byt i dům po kompletní rekonstrukci

- parkovací stání v podzemním parkovišti přímo před domem na rok zdarma

- možnost dokoupit garáž v docházkové vzdálenosti za 99.000 Kč (!)

- změna dispozičního řešení možná - variantní řešení v galerii Bydlet na náměstí. Na jihovýchodní straně náměstí. Zažít volný prostor pod okny zalitý sluncem. Taková příležitost nepřichází každý den. Navíc, v samém srdci noblesní rezidenční čtvrti, v Dejvicích.

Dejvice House vám takovou příležitost bydlení nabízí. Tento komfortní městský funkcionalistický bytový dům byl postaven stavitelem Sukem roku 1932, v nejvyspělejším období historie české moderní architektury s důrazem na hodnotu použitých materiálů a uměleckořemeslné zpracování.

Současná rekonstrukce vychází z principů stavby samotné, tedy z důrazu na kvalitu, vznešenost, vzdušnost a pohodlí. V domě vznikne celkem 33 bytů různých velikostí od 1+kk po 4+kk, dva ateliéry a dva obchody. Společnost PSN nastavila vysoký standard zařizovacích předmětů, podlah, obkladů i dlažeb.

Ve fotogalerii naleznete vizualizace, které nemusejí odpovídat skutečnosti. Průkaz energetické náročnosti je k dispozici v kanceláři.